Sponsorzy i Partnerzy

Przewóz osób klimatyzowanym, komfortowym 16 – osobowym busem marki Ford Transit. Zlecenia wyceniamy indywidualnie, w zależności od ilości km, charakteru, czasu itp. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie na rynku krajowym. Świadczymy usługi przewozu towarów do 24 ton, dysponujemy magazynem z możliwością przeładunku. tel: 502 423 888

Wspiera nas Gmina Głogów Małopolski

Oddział w Przewrotnem to nowoczesny zakład, gdzie w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska przetwarza się rocznie tysięce ton odpadów pochodzenia zwierzęcego oraz odpadów kuchennych. Powstające tutaj produkty mają doskonałe parametry i trafiają do odbiorców z różnych sektorów przemysłu.

Patronat nad szkoleniem młodzieży objęła Fundacja dla Piłkarzy.

Players Foundation współpracuje z wieloma klubami w Polsce.

Trenerzy prowadzą treningi indywidualne, skauting dla klubów oraz      organizuje dla zawodników obozy i zgrupowania.

Prowadzą również management sportowy pomagając w karierze

najzdolniejszym zawodnikom.

FULSPORT - Hurtownia sportowa z Rzeszowa, która dostarcza  naszej Akademii sprzęt sportowy oraz stroje sportowe.

Chcesz pomóc w rozwoju i/lub szkoleniu naszej Akademii?

Chcesz aby twoje Logo widniało na naszym stadionie, strojach i w internecie?

Skontaktuj się z nami!

Wiadomości (utwórz nową)